Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

2

Vánoční dárky pro klienty – co jste dali vy? (SOUTĚŽ)

Po městě běhají stovky “Ježíšků” s dárkovými taškami. Sedí v kavárnách a restauracích a čekají, aby svoje vánoční dárky předali a za to dostali dárečky jiné. Finálový týden před Vánocemi je obvykle vedle nakupování dárků pro rodinu především týdnem předávání firemních dárků klientům a obchodním partnerům.

Už od října každý rok manažeři dumají, jaké vánoční dárky svým klientům a partnerům pořídit. Láhve vína, sektu, krabičky čokoládových pralinek, kosmetika, zážitkové poukazy. Seznamy nápadů na firemní vánoční dárky jsou dlouhé a více či méně originální.

SOUTĚŽ

A co jste nadělili vy? Pište nám do komentářů pod článkem, ten nejkreativnější nápad na firemní dárek zveřejníme v příštím příspěvku ještě před koncem roku, spolu s žebříčkem “bestsellerů”. Přidejte i dárky, které jste dostali. My oceníme nejlepší nápad i největší trapas, jak jinak v tuhle roční dobu, než lahví šampusu!

 

milan • 21. 12. 2016


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Comments

  1. Lucie Dolfi 21. 12. 2016 - 9:14 Reply

    Kniha, kalendar a 500g ugandske kávy, blahoprani… toto je vánoční darek klientům Jindřišské věže. Hezke svatky přeje Lucie Dolfi

  2. milan 21. 12. 2016 - 10:00 Reply

    Jindřišská věž byla štědrá. Vaši klienti se mají…

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: