Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Krásné dámy a kvalitní jazz – už v lednu v Jazz Docku

Milovníci jazzu a krásných žen si přijdou hned v prvním měsíci příštího roku na své. Oblíbený Jazz Dock zařadil na program hned dva koncerty našich předních zpěvaček.

Tříkrálový koncert si připravilo trio Prime Time Voice (Dana Šimíčková, Taťána Roskovcová a Marta Marinová) s doprovodnou kapelou.  Více o koncertu, který se koná 6. 1. 2017 v 19 hodin, se dozvíte ZDE. Dámy nedávno vydaly nové CD Lazy afternoon, které si můžete na koncertě pořídit.

11. 1. je magické datum, kdy ve stejném klubu vystoupí hvězda českého jazzu, která zazářila i za velkou louží, Elena Sonenshine s kapelou Jacose Jazz. A co o Eleně napsali v programu samotného klubu? “Po čase se na pódiu našeho klubu objeví skvělá jazzová zpěvačka Elena Sonenshine. Její smysl pro rytmus, sametový hlas a perfektní frázování potěší všechny příznivce vokálního moderního jazzu. Repertoár kapely se skládá většinou z originálních aranží známých standardů a také z některých vlastních kompozic”.

Pokud chcete tedy do nového roku vykročit tou správnou nohou a hned v lednu zažít romantickou atmosféru jednoho z našich nejslavnějších klubů, který si plave přímo na řece Vltavě, poslechnout si hudbu v podání krásných dam, tak neváhejte a rezervujte si hned vstupenky. Bývá tam pěkně našlapáno!

A tady je malá ochutnávka, která vás naladí na jazzovou notu. Elenina píseň v aranžmá z roku 2016 – Dream a little dream of me.

 

 

 

 

milan • 30. 12. 2016


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: