Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Umělci, máte opět šanci! Startuje 11. ročník projektu e-moc-e

Startujeme již 11. ročník projektu e-moc-e. Pokud malujete, fotíte, tvoříte hudbu nebo píšete poezii, máte opět šanci prezentovat se na naší internetové galerii nebo dokonce vyhrát svou vlastní výstavu či koncert.

Letos připravujeme řadu zajímavých akcí, na kterých budeme umělce prezentovat. Vedle výstavy v Jindřišské věži, Café Alternatif Mezibranská a Prostě kafe připravujeme také spolupráci s pražským divadlem Mana, kde proběhne komponovaný večer vítězů hudby a poezie. A již tradičně se setkáme na koncertu v hudebním klubu Mandragora.

Stačí tedy vybrat tři ukázky vašeho díla a poslat je s přihláškou. Vice k postupu najdete na www.e-moc-e.cz/pripojte-se.

Přihlašovat se můžete již nyní, budeme postupně plnit internetovou galerii letošního ročníku, NEJPOZDĚJI VŠAK 30. 4. 2017. Porota zasedne v květnu a vybere vítěze do podzimních výstav a koncertů. Zároveň budeme na našem blogu jednotlivé soutěžící představovat veřejnosti formou krátkého medailonku

A kdo vyhrál v loňském roce? Postupně vám budeme ty nejlepší a jejich dílo představovat. Vítězkou kategorie fotografie se stala Mirka Hedbávná a obhájila tak své předchozí vítězství. Pár fotografií si můžete prohlédnout zde:

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

 

e-moc-ekulturasoutěžvýstavy

milan • 2. 1. 2017


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: