Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Zapomeňte na nevěru – přichází rok ohnivého kohouta

Jak to vypadalo se vztahy v tomto roce a co nás čeká podle čínského kalendáře v roce příštím? Máme se od února na co těšit!

Všechny vztahy, které vznikly tento rok – tedy v roce rudé ohnivé opice, budou velmi dlouhé a pevné, tak to bude také s uzavřením manželství. Pro lidi, kteří chtějí místo lásky jen nezávazný lehký románek za účelem užít si prudkých emocí, rok Opice moc štěstí nepřinesla. Ale páry, jenž si navzájem umí ustupovat, nepodvádí a nemají snahu se přetvařovat, naslouchají svým polovičkám, najdou harmonii, mír a štěstí v rodinném životě. Rok byl určen pro klidný rodinný život.

Příští rok, tedy rok ohnivého kohouta patří v čínském horoskopu mezi nekonfliktní, dobrosrdečné, ale i silně egoistické znamení. Začíná podle čínského kalendáře dne 28. ledna roku 2017 a končí 15. února 2018. Ve vztazích budou nejdůležitější pocity a emoce. Buďte v této oblasti v roce ohnivého Kohouta vždy trpěliví. Co se týká již zavedených vztahů, v těch by v tomto roce pravděpodobně nemělo docházet k nějakým zásadnějším změnám. Bude přát těm, kteří byli dosud single, najít svůj životní protějšek. Naopak nebude přát mimomanželským vztahům a románkům, které většinou nebudou mít žádné výhledy do budoucna.

Zapomeňte tedy příští rok na nevěru! 🙂

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

čínský rokhoroskopnový rok

milan • 5. 1. 2017


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: