Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Zboží za 100 miliard na internetu – co z toho dát kus na charitu?

Jak jsme již avizovali v čase předvánočním, máte nyní možnost svými online nákupy dovolených, jídla nebo dárků přispět na charitu. Je o možné díky portálu GIVT, který umožňuje při nákupu na 697 internetových obchodech zároveň přispět na dobrou věc. O Vánocích přispěli lidé svými online nákupy prostřednictvím portálu GIVT přes 235 000 korun na neziskové organizace. A prostor pro další zlepšení je velký. Za uplynulý rok se prodalo po internetu zboží za 100 miliard korun!

Mezi neziskovkami tam najdete i naši partnerskou organizaci E-MOC-E, která podporuje umělce, jejich tvorbu a prezentaci. Stačí kliknout na tento odkaz:  www.givt.cz/e-moc-e a příjemce vaší platby věnuje část z ceny na náš provoz. A to třeba i z nákupu pizzy nebo čínských nudlí.

A abyste se lépe orientovali v tom, které internetové obchody tuto možnost nabízejí, stáhněte si malou aplikaci. Je to velmi snadné, stačí kliknout sem. Pak už si jen na seznamu organizací, na které lze finančně přispívat, stačí vybrat třeba právě E-MOC-E. A připomínáme – nebude vás to stát ani korunu navíc.

 

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

 

charitadárcovstvíinternetnákupyonline shop

milan • 5. 1. 2017


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: