Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

1

Zamkneme hranice na sto západů!

Internetem proletěla jako šílená kometa zpráva s názory naší pěvecké ikony – Lucie Bílé. Ta je známá svými diblíkovitými zprávami pro fanoušky, které má ráda, jsou v jejím srdíčku a svět by byl mnohem krásnější, kdyby všichni nosili stejně růžové brýle. Co naplat, její poslední prohlášení dost lidí popudilo (i když se obávám, že řadu fanoušků naopak potěšilo – a to i v kontextu nedávných rasistických komentářů na konto letáku z Lidlu). Obludné vyjádření Lucie bychom rádi ocitovali. Možná jako memento pro všechny lidi zdravého rozumu, kteří jsou rádi, že naše hranice po roce 1989 už nikdo neměl tendenci zavírat, stavět zdi či jinak ohraničovat náš malý autarkní svět, kde si budeme žít ve smrádku a teplíčku, hlavně bez vlivu nežádoucích zahraničních vlivů (a ideálně i bez znalosti cizích jazyků – a že to jde, zpěvačka v praxi dokazuje).

„Moc bych si přála, aby byly naše hranice zamčené na sto západů. Česko je náš domov, naše hnízdo, naše zázemí… Žijeme v nádherné zemi, kterou bych nevyměnila za žádnou na světě. Je naše a neměli bychom se o ni jen tak s někým dělit”.

Naštěstí ve stejném rozhovoru dodala, že její syn, který je vlastně světoobčanem s americkým pasem, by klidně mohl žít v zahraničí, což by jí nevadilo. To se nám ale ulevilo. Ono to s tím zamykáním hranic snad nebude zas tak horké.

Uzavírání hranic bude zajisté také jedním z klíčových témat politiků před podzimními volbami do parlamentu. Máme se tedy na co těšit.

A co vy? Také byste “zamkli na sto západů”?

Tak si třeba pusťme jednu z dílny L.B. – zpívání jí jde rozhodně líp, než politická rétorika.

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

 

bulvárcelebritylucie bílá

milan • 10. 1. 2017


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Comments

  1. Harvánek Milan 11. 1. 2017 - 9:37 Reply

    Jen kreténi dělají že nevědí před kým chce hranici zavřít.

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: