Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Fotili jsme celebrity na pomoc Japonsku

Je to už 5 let, co jsme přispěchali na pomoc Japonsku, postiženému zemětřesením. Fotografie známých osobností a jejich prodej tehdy měly za cíl pomoci nejvíce postiženým oblastem. Partnerem projektu byla Japonská ambasáda v Praze.

A co o tom tehdy napsaly Lidové noviny?

Autorem projektu byla modelka, moderátorka a vicemiss ČR Kateřina Pospíšilová, která je symbolem pojmu „inteligentní krása“. Rozhodla se spojit své síly s Milanem Deutschem v roli fotografa a vybídnout ostatní celebrity, aby nafocením svých portrétů pomohli zemětřesením postiženému Japonsku. „První focení proběhlo v městě Lázně Belohrad. Prostředí lesoparku nabídlo jedinečnou atmosféru pro takto závažné téma,“ říká Milan Deutsch.

Mezi dalšími celebritami, které se ke Kateřině připojily, jsou například primabalerína Barbora Kohoutková, režisérka a herečka Tereza Herz Pokorná, bývalá modelka, poradkyně PR a filmová koproducentka Silvie Marhoulová, módní návrhář a designér Adam Nick Laws, herečka a šansoniérka Erika Merjavá, herečka Katka Hrachovcová, séf modelingové agentury Tadashi Makabe a další.

Katka s Milanem nespolupracovali poprvé. Před sedmi lety společně založili projekt e-moc-e, který podporuje nekomerční umělce. Navíc Katka již byla tváří jedné z Milanových výstav portrétů osobností ONA-ON v pražské Jindřišské věži.

Ukázku fotografií které tehdy vznikly a malou vzpomínku na náročný, ale krásný projekt, vám nyní přinášíme. A originál úvodní fotografie Kateřiny Pospíšilové k tomuto článku je nyní k vidění v kavárně Café Canape.

 

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

celebritycharitafotografieJaponsko

milan • 16. 1. 2017


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: