Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

O kvalitní český jazz je v zahraničí zájem

Půvabné dámy z vokálního tria Prime Time Voice letos pokračují ve svém koncertním programu. Po nedávném úspěšném vystoupení v Jazz Docku, který je považován za tlukoucí srdce pražské jazzové scény, se nyní chystají také k našim východním sousedům. Prime Time Voice zahajuje hodinovým slavnostním koncertem Český ples v Košicích. Melodie filmového plátna v originálních aranžmá J. Šimíčka předvede šestičlenná kapela, která se v minulosti představila také např. v  Londýn ě či Německu.

V zahraničí je prostě o kvalitní český jazz zájem. Např. Elena Sonenshine, jedna z hvězd místní jazzové scény, zabodovala i za velkou louží, když její CD You go to my head hrála americká rádia a 4 týdny se drželo mezi 50 nejhranějšími jazzovými CD v celých USA. Podařilo se jí dokonce na několik týdnů z hitparád vytlačit Dianu Krall, která je považovaná za královnu světového jazzu.

A jako ochutnávku pro ty z vás, pro koho jsou Košice přeci jen krapet z ruky, sdílíme nový videoklip, který vznikl k ústřední písničce nového CD Lazy afternoon. (O něm jsme již psali ZDE). Třeba vás nakopne natolik, že si koupíte lístek na vlak 🙂

 

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

 

celebrityjazzkoncertypozvánkazpěvačka

milan • 17. 1. 2017


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: