Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Nejlepší malířka 2016 – Eliška Peroutková

Projekt e-moc-e se rozjel do svého 11. ročníku. Umělci se přihlašují a mohou vyhrát řadu zajímavých výstav a účast na komponovaných večerech hudby a poezie. Před 10 lety jsme ho založili spolu s tvářemi, modelkou a vicemiss Katkou Pospíšilovou a herečkou Chantal Poullain. V porotě, která vybírá ty nejlepší umělce, již zasedly takové osobnosti české kultury, jakými jsou Ester Kočičková, Lukáš Hejlík, Tereza Pokorná Herz, Marta Marinová, Elena Sonenshine, Václav Tobrman a další.

A kdo uspěl v předchozích ročnících? Dnes představujeme Elišku Peroutkovou, která zvítězila v kategorii malba spolu s Danielou Kuruc a vystavila svoje obrázky v Café Mezibranská. Kompletní sestavu loňských soutěžících v kategorii malba najdete zde:  http://www.e-moc-e.cz/malba

Spolupráce s naším projektem ale začala již v roce 2015. Tehdy v rámci její adventní výstavy v kavárně Prostě kafe uspořádala se zakladatelem projektu e-moc-e Milanem Deutschem a porotkyní Monikou Pavlíčkovou autorské čtení.  Na video z vernisáže se můžete podívat pod článkem.

Foto Petr Hanzlík

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

 

 

 

 

e-moc-ekulturamalba

milan • 18. 1. 2017


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: