Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Lumbersexuál není úchylka

V poslední době se muži na ulicích, v MHD a barech začali podobat jeden druhému. Jako by svým dlouhým vousem a v kostkovanou košilí vyznávali jakýsi kult. Sice jim současný trend diktuje “osobitý” styl, díky kterému prý řeknou svůj názor a vyčlení se z šedi průměrného davu, mám ale někdy pocit, že je tomu naopak.

Teď letí styl dřevorubec (tedy lumbersexuál)

Někde na netu jsem viděl vtipnou poznámku. Dřevorubci jsou teď v módě. Jen žádný z nich neseká dřevo, věnuje se spíš celý den sám sobě, aby se líbil dalším dřevorubcům. To mě pobavilo, je to myslím docela trefné. Pravdou je, že někomu plnovous sluší. Tak vlastně proč ne. Pokud se tedy muž zvládne naobědvat, aniž by měl v dlouhých vousech zbytky omáčky. Přijde mi jen úsměvné, jak se řada chlapů nezdráhá kopírovat “předepsaný” styl do detailu a tím se vlastně začleňuje do šedi stylizované většiny.

Jak na to, abyste byli správným lumbersexuálem? Musíte mít svalnaté a ideálně potetované tělo. Na ně si navlékněte flanelovou košili (ale značkovou a drahou), vypěstujte si dlouhý plnovous (pozor, pokud vám vousy nerostou dostatečně husté a pravidelné, raději si hledejte jiný styl, není nic trapnějšího, než prořídlá dlouhá bradka). Hlavní součástí pečlivě připravené vizuální strategie je snaha o to vypadat co nejvíc přirozeně, jako byste právě odložili sekyru. Tu s sebou na ulici ale nosit nemusíte 🙂

(foto je z vtipného videa Best lumbersexual song ever)

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

lumbersexualmódastylvolný časvousy

milan • 19. 1. 2017


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: