Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Chudák první dáma USA!

Melania Trumpová se stala jednou z nejvíce sledovaných žen světa. Není divu. Její muž byl demokraticky zvolen (i přes zděšení většiny okolního světa) nejvlivnějším mužem planety. Američané tím ve volbách jasně vyjádřili, jakým směrem se chtějí vydat – a ani následné protestní demonstrace zoufalých voličů, kteří si Trumpa na trůnu nepřáli – na tom nic nezmění.

Melania si naběhla na vidle už během svého nechvalně proslulého projevu na sjezdu Republikánské strany, kde jí veřejnost bleskurychle načapala, že kopíruje větu od věty od její zkušenější předchůdkyně Obamové. A sociální média byla plná kritiky, posměšků a narážek na omezené IQ magnátovy manželky.

Mnozí z vás si asi řeknou “má, co chtěla, zlatokopka”. Ano, vzala si fyzicky odporného, arogantního a šovinistického egomana, jehož přitažlivost ale kompenzuje rozsah jeho majetku a vlivu. Mě je jí ale prostě líto! Čeká jí teď těžké období, kdy se bude muset naučit reprezentovat, působit sympaticky, smířlivě – a to zcela bez jakékoli podpory svého manžela. Ten již několikrát jasně ukázal, jaký vztah má ke své manželce – a ženám obecně (viz náš článek o “oranžovém gentlemanovi”). Jejím hlavním způsobem, jak zatím vyjádřit svůj názor, jsou především předražené značkové módní róby (které jí samozřejmě velmi sluší), ale kdo ví, třeba nás ještě překvapí. Vzpomeňme si na trnitou cestu naší bývalé první dámy Dáši – od naprosto odmítavého postoje veřejnosti, až po sympatie a přijetí.

A ve své shovívavé empatii vůči bývalé modelce Melanii asi nejsem sám. Na sociálních sítích teď frčí hashtag, který ať již ironicky – nebo zcela vážně – první dámu lituje (hashtag = klíčové slovo na internetu, označené mřížkou – symbolem  # ). Její výraz v tváři na níže vedeném záznamu hovoří sám za sebe 🙂

#freemelania  (osvoboďte Melánii)

A pokud jsou doménou Melanie Trumpové především drahé designérské kousky oblečení, tak si je pojďme prohlédnout v malé galerii.

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

celebritymódaprezidenttrump

milan • 24. 1. 2017


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: