Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Vydejte se na večerní prohlídku zámku

Jarní prázdniny jsou za dveřmi a možná dumáte, kam se s ratolestmi vydat. Na rodiny s dětmi myslí na zámku Žďár n.S. Ve dnech 24. a 25. února od 16:00 do 21:00 tam můžete navštívit unikátní program s názvem Večerní zážitkové prohlídky aneb Cesta za světlem.
Čeká vás velké dobrodružství s nezapomenutelnou atmosférou, kdy se v roli mnicha, šlechtice nebo kupce přenesete do doby před více než 300 lety. Do doby, ve které se potkáte se slavným architektem J.B. Santinim nebo opatem Václavem Vejmluvou. Sami se stanete součástí prastarého příběhu. Při putování tehdejším klášterem vás však potká řada nástrah. Pokud projdete všemi zkouškami, stanete se držitelem „Řádu žďárské hvězdy“.

Při zámecké zážitkové hře patří hlavní role dětem. Rodiče, babičky a dědečkové, vám je po tyto dva večery určena role sice vedlejší, ale neméně významná. Stanete se důležitým doprovodem vašich ratolestí při cestě zámkem. Nezapomeňte jim do batůžků přibalit baterku a pořádný kus dobrodružné nálady! Začátky jsou v zámecké kavárně (hlavní vstup do Muzea nové generace). Můžete přijít kdykoliv mezi 15:30 a 20:00. Zážitková prohlídka trvá přibližně 1,5 hodiny (záleží jenom na vás). Myslete pouze na to, že brány zámku se zavřou ve 21:00. Tak si tuhle super akci nenechte ujít! A dejte to vědět známým.

milan • 24. 1. 2017


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: