Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

87 pivních speciálů za půl roku? To umí jen Canape

Ve Vršovicích se pomalu stává legendou. A to nejen díky milé obsluze, rodinné atmosféře a dobré partě štamgastů. Canape Café & Bar na rohu Bulharské a Tolstého to totiž dělá jinak, než ostatní podniky v okolí. Lidé se sem rádi vracejí a dospělí si neváhají třeba navléknout masku a vydat se na maškarní, kde zpívají a tančí do rozednění. Někdy jim z legrace říkám “komunitní místo setkávání vršovických občanů”.

Tenhle článek ale neměl být oslavnou ódou na Canape. Nýbrž sondou do jednoho zajímavého projektu, kterému se věnují. Postupně představují a testují nabídku malých pivovarů. Původně to byly pondělky, kdy se scházela skupina lidí na pivní “speciály”. Teď si je můžete dát během celého týdne. Za posledních 6 měsíců jich bylo v nabídce již 87!

Nebudeme je vyjmenovávat všechny – i když některé originální názvy stojí za zapamatování – např. nedávno uvedené “Vzkříšení” – třináctka z Chříčského pivovaru, které původně vzniklo jako velikonoční speciál.

Za ty pivovary, které dostali značku “výborné” vyjmenuji alespoň několik zajímavých příkladů. Nachmelená opice, Osvoboditel, Klíšťák, Albrecht, Lord nebo pepřový Opat patřily k nejoblíbenějším. Tak na zdraví a na viděnou v Canape!

 

milan • 24. 2. 2017


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: