Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Rok 2018 ve znamení Psa: Uvědomění a dobré skutky

Rok 2017 byl podle čínského horoskopu rokem ohnivého Kohouta – tedy ve znamení klidu, kreativity a pracovních úspěchů (a jak přál partnerským vztahům jsme psali v článku Zapomeňte na nevěru).

Vlády Kohouta si užijeme až do 16. února 2018, kdy nastoupí zemský Pes a zahájí rok, který by se měl nést ve znamení etického zacházení a štědrosti. Lidé by měli dojít uvědomění a zlobu nahradí dobré skutky. Symbolem tohoto roku bude spravedlnost a vědění a dařit by se mělo jak jedincům, tak celé společnosti. Měli bychom se naučit rozeznávat skutečné a falešné přátele. Lidská hloupost a bezohlednost, které v posledních letech nabírají na čím dál větší síle, by nám měly přestat být lhostejné a také se díky tomu zlepší sociální a kulturní poměry.

Nové záměry by v tomto roce měly jít dobře realizovat. Platí ale podmínka, že úspěchů dosáhneme jen pokud zkrotíme svůj temperament a vyslechneme si připomínky druhých. Právě rady zkušenějších budou hrát v práci významnou roli. Jen dobře řízená a usměrněná síla přinese užitek. Pes bude také přát společenským akcím a pozváním. Výsledkem se aktivní jedinci seznámí s mnoha zajímavými lidmi, důležité je ale využít chytrost, aby tato setkání byla podnětná a přínosná, nejen zábavná.

Tak uvidíme, jestli se tento optimistický výhled čísnkého horoskopu skutečně vyplní. Přejeme, ať ten váš rok je minimálně tak dobrý a pozitivní, jak ho slubuje čínský Pes!

 

 

milan • 31. 12. 2017


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: