Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Wono Sito v roce 2020 Sedne

Projekt E-MOC-E startuje nový ročník a umělci se opět mohou přihlašovat v kategoriích malba, fotografie, poezie a hudba. Vítězové loňského ročníku bilancují na začátku roku v sérii rozhovorů. Tentokrát jsme se ptali vítězů v kategorii hudba – skupiny Wono Sito Sedne.

Jaký byl váš největší umělecký zážitek roku 2019?

Náš letošní největší umělecký zážitek z pozice účinkujících byl jednoznačně náš křest nové CD a LP desky “Nebude to jenom lehký” v pražském rockovém klubu KAIN, kterého se zúčastnil v roli kmotra pan Luboš Pospíšil, legenda českého bigbeatu. Stát na stejných prknech s ním a mít tu čest si s ním zahrát, bylo splnění dalšího snu. Velmi si toho vážíme. Jsme aktivní i v roli posluchačů, takže navštěvujeme koncerty i jiných hudebníků a moc nás bavil koncert Marka Lanegana, křest desky Luboše Pospíšila a 5P, Vypsaná fixa a další…je toho opravdu dost.

milan | Víc než práce

Jaké máte plány do příštího roku? Kam byste pozval/a naše umělce?

Plány na letošní a vůbec další roky jsou hrát a hrát a hrát.. 🙂 A natáčet další desky.  Koncertní sezónu startujeme 1.2.2020 v Ústí nad Labem, pozváni jsme i do Písku na festival Stříbrný vítr, Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích, nebudou chybět pravidelné koncerty Malých Paříží a Hamburků. Rádi uvítáme i pozvánky na společné hraní v klubech nebo festivalech. Jeden takový budeme tradičně organizovat i my, jeho přípravy jsou v jednáních a jeho termín časem najdete i na našich stránkách na Bandzone. Máme připravený materiál na další desku, takže budeme znovu nahrávat. Moc se na to těšíme.

Co byste popřáli našim umělcům do roku 2020?

Všem umělcům přejeme hlavně zdraví, hodně koncertů, mnoho věrných fanoušků, nevyčerpatelnou studnu nápadů, štěstí na nelehké cestě umělce do povědomí posluchače a hlavně mít silné zázemí v partnerovi a rodině (těm přejeme pevné nervy a oceán trpělivosti).

Plánujete se prihlásit do nového ročniku?

Do dalšího ročníku se neplánujeme přihlásit, byla to milá zkušenost a poznání nových lidí. Jdeme dále a dáváme prostor dalším kapelám. Těm přejeme hodně štěstí.

Přihlašovat se můžete na www.e-moc-e.cz.

milan • 12. 1. 2020


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: