Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Kristýna Dražanová – podstatou umění je charisma tvořeného

Projekt E-MOC-E startuje nový ročník a umělci se opět mohou přihlašovat v kategoriích malba, fotografie, poezie a hudba. Vítězové loňského ročníku bilancují na začátku roku v sérii rozhovorů. Tentokrát jsme se ptali vítězky v kategorii fotografie Kristýny Dražanové.  

Plánujete se prihlásit do nového ročniku?

Nějakou dobu jsem si říkala, že účast vypustím. Přeci jen jsem se v rámci Fotografie projevila dost, a vítězství, která mi přinesl právě i projekt E-MOC-E, zatím třikrát za sebou, by zatím mohla stačit. Na druhou stranu je to pro mě velmi vzrušující, být hodnocena porotou a mít tolik konkurentů. Asi se do toho dám znova!

Jaký byl váš největší umělecký zážitek roku 2019?

Umělecký zážitek prožívám pokaždé, když potkávám stavby krásné staré Prahy, cestou do svých oblíbených hospůdek, když jdu na dobrou Plzeň.  Velmi příjemným kulturním zážitkem pak byla vernisáž Michaela Rittsteina – Ve vlnách.

Jaké máte plány do příštího roku? Kam byste pozval/a naše umělce?

V roce 2020 mě čeká má milovaná práce, tedy v obchodě s ručně vyráběnými , přírodními jantarovými šperky. Ve volném čase sbírání a prodej starodávných pohlednic, a taktéž volná fotografická tvorba, to jsou mé velké vášně. Všechny bych ráda pozvala na své fotografické výstavy, jedna je k vidění již od srpna loňského roku v Březnici, v kavárně Zlatý časy. Další výstavy, doufám, budou následovat, něco se plánuje.

Co byste popřála našim umělcům do roku 2020?

Především všem přeji mnoho radosti a zdraví, ač to zní trochu jako klišé, nic víc cenného není. Všem tvořícím přeji dávku inspirace a originality. Podstatou umění je charisma tvořeného.

Přihlašovat se můžete na www.e-moc-e.cz.

milan • 13. 1. 2020


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: