Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Irena Procházková: Ať je k vám múza štědrá…

Projekt E-MOC-E startuje nový ročník a umělci se opět mohou přihlašovat v kategoriích malba, fotografie, poezie a hudba. Vítězové loňského ročníku bilancují na začátku roku v sérii rozhovorů. Tentokrát jsme se ptali vítězky v kategorii malba Ireny Procházkové.

Plánujete se přihlásit do nového ročníku?

Ano, plánuji se přihlásit do dalšího ročníku soutěže E-MOC-E. Měla jsem to štěstí, že jsem uspěla ve veliké konkurenci a tak mohu říci, že vše, co se dělo v rámci této soutěže, bylo přínosné a byla jsem mile překvapena přátelským přístupem porotců.  Na druhou stranu motivace je důležitá k tvoření. Mne pomáhá v práci, je motorem, když vidím nějaký smysluplný cíl.

Jaký byl váš největší umělecký zážitek roku 2019?

Tento rok mi přinesl hodně výstav, poznávání novým lidí z oboru a jsem za vše velmi vděčna.  Když vše zrekapituluji, největším zážitkem pro mne bylo zúčastnit se ArtExpo New York, protože zde je umění na prvním místě. Získala jsem zde i hodně kontaktů a nabídek na další práci.

Jaké máte plány do příštího roku? Kam byste pozval/a naše umělce?

Momentálně si připravuji témata pro další nové obrazy.  Nějaké skicy a nápady již mám a vše podporuji studiem malby a odborné literatury. Naše umělce mohu pozvat v květnu do Barcelony, kde budu vystavovat na uměleckém veletrhu FIABCN  a v září do Londýna na START2020, kde mi nabídli opět se zúčastnit.  

Co byste popřála našim umělcům do roku 2020?

Milí umělci, přeji vám hodně pozitivní energie a zároveň sil do další práce. Přeji, ať je múza k vám štědrá a chodí, co nejčastěji a  vaše obrazy, nám divákům a kolegům malířům, přináší jen radost a naplnění.

Přihlašovat se můžete na www.e-moc-e.cz.

milan • 14. 1. 2020


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: