Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Milan M. Deutsch pokřtí své CD „Česky“ na benefičním koncertě

Benefiční koncert Milana Matyáše Deutsche a jeho hostů se bude konat v divadelním sále pražského Vinohradského pivovaru 20. 2. 2020 ve 20.00. Zároveň bude příležitostí představit nové CD pod názvem „Česky“. Výtěžek z prodeje vstupenek a také samotného CD půjde na podporu nadace E-MOC-E, kterou před 14 lety Milan založil s cílem pomáhat českým umělcům v jejich tvorbě a prezentaci. Od začátku prošlo projektem přes 400 umělců, kteří vystavili své dílo v internetové galerii www.e-moc-e.cz v kategoriích malba, foto, poezie a hudba.

Jak již název nového CD napovídá, všechny písně na něm mají české texty, jejichž je (s výjimkou jedné písně Už jsme sa minuli, kterou napsala básnířka Eliška Peroutková) Milan autorem. Na autorských písních spolupracoval v tandemu s hudebním producentem a skladatelem Davidem Vostrym z D # Productions. Milan psal texty také pro další interprety, z nichž někteří se představí i divákům na benefičním koncertě – mezi nimi např. Martina Balogová (účastnice první řady soutěže Superstar), Simona Maierová (skladatelka, interpretka a účastnice soutěže The Voice, se kterou Milan také napsal původní český muzikál Voda živá pro divadlo Semafor), Elena Sonenshine (přední česká jazzová zpěvačka, která také uspěla v amerických hitparádách). Mezi dalšími hosty, kteří spolu s Milanem zazpívají na benefičním koncertě budou i Erika Merjavá (herečka a šansoniérka) a Robo Mitala (slovenský zpěvák a textař).

Hlavními hosty a zároveň hudebním doprovodem všech interpretů na koncertě budou David Eliška Vostry.

milan | Víc než práce

Koncem roku měla premiéra např. píseň Hvězdné nádraží, ke které Milan napsal text i hudbu. Na CD je také píseň Krása pod povrchem, kterou Milan otextoval jako znělku pro finále soutěže krásy CHARME na zámku Slavkov v Brna. Na CD nemohou chybět ani autorské písně z muzikálu Voda živá – Anděli můj a Stále tě cítím. Úplnou novinkou bude píseň Zase svítá, která bude mít premiéru pár dní před koncertem a jde o cover písně Irmy Thomas z roku 1964 na Milanův český text. Celkem je na CD 10 písní, které budou ke stažení ve formátech mp3.

Předprodej vstupenek a ukázka písní: www.emd-production.com/music/booking

milan • 28. 1. 2020


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: