Víc než práce

Lifestylový blog o tom, že nejenom prací je člověk živ

0

Fotogaf Junek bude porotcem nadace E-MOC-E

Milan Junek patří mezi nejlepší a nejuznávanější fotografy aktů v naší republice a své už ukázal i za hranicemi. O jeho tvorbu mají zájem i světová periodika. Junek už vystavoval své fotografie například v USA nebo Itálii. Navíc ho několikrát oslovil americký magazín Advocate, který zveřejnil 27 nejlepších Milanových fotografií a jednu dokonce zařadil do TOP 80 fotografií za rok 2017. Nyní se stane dalším z porotců nadace E-MOC-E, spolu s dalšími 20 osobnostmi české kultury. Jelikož mezi oblasti, které nadace podporuje, je vedle malby, hudby a poezije také fotografie, Milan bude jedním z expertů právě na tuto část umělecké tvorby. Umělci se již mohou přihlašovat do nového, již 14. ročníku. Milana jsme se ptali na jeho plány v letošním roce.

Jaký je váš největší umělecký zážitek loňského roku?

Můj největší zážitek jsou vždy mé výstavy. A hlavně ty které se spojí s nějakou nadací…Jako byla třeba nadace Krtek kam putovalo z výstavy 11550 korun na onkologické oddělení pro děti.

Jaké máte plány do roku 2020? Kam byste rád naše čtenáře pozval?

Plány na letošní rok jsou opět výstavy a pomáhat uměním lidem co to potřebuji. A určitě bych lidi pozval na své výstavy aby podpořili dobrou věc.

Co byste popřál umělcům projektu E-MOC-E?

Co bych popřál umělcům v tomto roce? Určitě mít pevnou vůli a nic nevzdávat a jít si za svým snem….A hlavně všem zdraví.

Umělci v kategoriích foto, malba, hudba a poezie se mohou přihlašovat do nového ročníku. Instrukce naleznete ZDE.

milan • 13. 2. 2020


Předchozí příspěvek

Následující příspěvěk

Napsat komentář

Odebírejte blog emailem

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

%d blogerům se to líbí: